Možná vás bude zajímat.

17.12.2014 22:54

PROHLÁŠENÍ:

Reaguji na různé spekulace! Z důvodu, že se šíří různé pomluvy, dohady ohledně sporu pan Macura kontra předseda ZKO Kopka, uvádím, že každý by si měl udělat obrázek, až po seznámení se s celou pravdou, s celou situací. Kdo se chce zabývat touto konkrétní kauzou, může mně, myšleno předsedu ZKO, požádat o veškeré informace. Jsou k dispozici v psané podobě! Kdo chce kritizovat, měl by znát celou pravdu, měl by vyslechnout a znát i názor druhé strany, tj. můj, předsedy organizace.

Jsou k dispozici ještě nezveřejněné psané dokumenty, které by mohly také přispět k ucelení názoru v této kauze. Doslýchám se a jsem dotazován. Vnímám, že ti, co se zajímají touto problematikou, jsou informování jen jednou stranou! Již výše jsem uvedl, že jsem ochoten těm, co chtějí znát pravdu, znát problematiku, dodat potřebné dokumenty, ve kterých jsou uvedené všechny argumenty k této kauze. Nechci se prozatím snižovat ke komunikaci, jakou používá p. Macura!! Je na pováženou proč p. Macura kolem sebe kope. Bylo mu dříve ve všem vyhověno. P. Macura se sám vůči organizaci distancoval.

P. Macura byl v naši organizaci, do určité doby neomezeným správcem všech výcvikových pomůcek, zde je asi začátek problému, zde vše začalo.

Jestliže je p. Macura tak dobrý jak on tvrdí, tak ať to zkusí někde jinde. Nejsme jediná organizace v okolí!! Jistě ho někde rádi přijmou???!

Závěrem dodám, že p. Macura se sám svými prohlášeními a jednáním zdiskreditoval a ke mně si uzavřel cestu!!

Václav Kopka předseda ZKO č. 101 Vendryně.